arrow

inwestycje

Osiedle Prasołki


Kolejny projekt realizowany przez firmę Jania Construction na terenie miasta Wieliczka. Nazwa inwestycji pochodzi od najstarszego historycznego szlaku „Prasołki” kupców solnych przebiegających niegdyś przez teren inwestycji. Inwestycja jest zlokalizowana w powiecie Wielickim z doskonałym dostępem komunikacyjnym, niezbędną infrastrukturą, terenami zielonymi. Projekt zakłada budowę 100 mieszkań, od małych kawalerek po przestronne czteropokojowe mieszkania. Planowane zakończenie I etapu inwestycji to I kwartał 2023.

ZOBACZarrow

Wieliczka Park


Obecnie w budowie znajdują się ostatnie dwa etapy inwestycji. Etap IV oraz etap V zostaną ukończone do końca 2022 roku. Pierwsza tego typu inwestycja realizowana w Wieliczce. Zamknięte osiedle, monitoring, całodobowa ochrona, boisko do gry i zabawy, prywatne przedszkole oraz żłobek to nie jedyne zalety inwestycji jakie oferuje deweloper - Jania Construction. Inwestycja zlokalizowana jest w otoczeniu istniejącego lasu, w bliskiej odległości od centrum Wieliczki oraz jest doskonale skomunikowana z Krakowem.

ZOBACZarrow

Q Park Borzęta


kolejny park handlowy pod nazwą „Q Park" realizowany przez dewelopera Jania Construction. Inwestycja zlokalizowana bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 967. Obiekt o powierzchni 1000 m2 GLA pomieści niezbędne usługi dla tego regionu. Obecnie w projektowaniu i przygotowaniu znajduje się 7 parków handlowych na terenie województwa małopolskiego o powierzchni 12 tys. m2 GLA. Za projekt architektoniczny odpowiada Grupa B7 Architekci wchodząca w skład dewelopera Jania Construction.

Nowe Kliny


Inwestycja zlokalizowana w otoczeniu Krakowskich łąk na Klinach. Enklawa ciszy i spokoju, z doskonałym dostępem komunikacyjnym. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców jak również mieszkańców Klin deweloper zobowiązał się do wybudowania parku ogólnodostępnego o powierzchni 1ha wraz ze stawem tak aby móc chronić gatunki uznane za chronione. Projekt zieleni na nowym osiedlu zostanie uzgodniony z Zarządem Zieleni Miejskiej w Krakowie. Na osiedlu nie zabraknie placów zabaw dla najmłodszych, przedszkola i żłobka Fair Play. Inwestycja jest w trakcie pozyskiwania zgód oraz pozwoleń. Planowane rozpoczęcie inwestycji to IV kwartał 2022 roku.

Dworzysko Wizjonerów


Kameralna inwestycja w Rzeszowie w otulinie terenów zielonych. W pięknej i cichej okolicy zostanie wybudowana inwestycja Dworzysko Wizjonerów. Inwestycja będzie posiadała dostęp do wszystkich podstawowych usług zapewniających komfort dla przyszłych mieszkańców. Charakterystycznym elementem dla nowej zabudowy będzie jej architektoniczny i nowoczesny projekt.

Dworzysko Artystów


Nowoczesna architektura, zróżnicowane układy mieszkań, bliskość terenów zielonych, rozbudowany system komunikacyjny. Przy Technologicznej inwestycja Dworzysko Artystów składać się będzie z 5 budynków wielorodzinnych w których zaprojektowano aż 300 mieszkań. Na parterze budynku zostało zaprojektowane przedszkole i żłobek znanej w całej Polsce sieci Fair Play. Inwestycja jest w trakcie pozyskiwania zgód i uzgodnień. Rozpoczęcie inwestycji to I kwartał 2023.

Verde


Prestiżowa inwestycja zlokalizowana w granicy z Krakowskim Bieżanowem w okolicy ul. Potrzask. Teren inwestycji przylegać będzie do Obszaru Przyrodniczego Miasta Krakowa. Inwestycja o powierzchni 10.000 m2 PUM zostanie zrealizowana jednym etapie. Za projekt wizualny i architektoniczny odpowiada Grupa B7 Architekci wchodząca w skład firmy Jania Construction. Planowany termin rozpoczęcia inwestycji to maj/ czerwiec 2022 roku.

Sieć Q Park


Komercyjny projekt dewelopera Jania Construction to sieć podmiejskich parków handlowych Q Park. Parki zlokalizowane są na terenie Małopolski. W planach rozwoju przewidziane jest 15 parków handlowych, których realizacja ma zakończyć się do 2027 roku. Sieć Q Park zawierać będzie w sobie najpotrzebniejsze usługi z branży spożywczej, drogeryjnej, kosmetycznej. W obiekcie Q Park Kliny zostaną otwarte również punkty medyczne, oraz ośrodek zdrowia.

NASI PARTNERZY: