Inwestycje

W trakcie sprzedaży

Leśne Miasteczko

Na pograniczu Myślenic deweloper Jania Construction realizuje inwestycje mieszkaniową Leśne Miasteczko. W sąsiedztwie 60 hektarowego lasu w jednym etapie deweloper zaplanował 123 funkcjonalne mieszkania, plac zabaw, siłownie plenerową, boisko do gry i zabawy, miejsce spotkań mieszkańców w postaci nowoczesnego patio w centralnej części osiedla wraz z fontanną.

Żeromskiego Residence

Żeromskiego Residence - nowy projekt od dewelopera Jania Construction zlokalizowany w ścisłym centrum Myślenic.

Nowe Kliny

Inwestycja zlokalizowana zostanie w otoczeniu Krakowskich łąk na Klinach. Enklawa ciszy i spokoju, z doskonałym dostępem komunikacyjnym. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców jak również mieszkańców Klin deweloper zobowiązał się do wybudowania parku ogólnodostępnego o powierzchni 1ha wraz ze stawem tak aby móc chronić gatunki uznane za chronione. Projekt zieleni na nowym osiedlu zostanie uzgodniony z Zarządem Zieleni Miejskiej w Krakowie. Na osiedlu nie zabraknie placów zabaw dla najmłodszych, przedszkola i żłobka Fair Play. Inwestycja jest w trakcie pozyskiwania zgód oraz pozwoleń. Bezpośrednio obok inwestycji swoje projekty realizować będą najwięksi deweloperzy w Polsce.

Dworzysko Artystów

Nowoczesna architektura, zróżnicowane układy mieszkań, bliskość terenów zielonych, rozbudowany system komunikacyjny gdzie do centrum miasta dotrzemy w zaledwie 5 minut jazdy samochodem. Przy ulicy Technologicznej inwestycja Dworzysko Artystów składać się będzie z 3 budynków wielorodzinnych w których znajdzie się 300 mieszkań. Na parterze budynku deweloper Jania Construction zaplanował usługi w których do dyspozycji mieszkańców znajdzie się przedszkole oraz sklep spożywczy.

Mostowa Park

Nowa inwestycja dewelopera Jania Construction stanie się nową dzielnicą miasta Dobczyc. Blisko 500 nowych mieszkań, lokale handlowe w tym przedszkole sportowo językowe. Własny park, plac zabaw, miejsce integracji mieszkańców oraz tężnia solankowa. Planowane rozpoczęcie inwestycji to rok 2025

Kamienica Słowackiego

Nowoczesny pięciokondygnacyjny budynek mieszkalny wielorodzinny w ścisłym centrum Myślenic zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Matejki. Budynek zlokalizowany zaledwie 200 metrów od Myślenickiego Rynku. Do dyspozycji mieszkańców deweloper zapewnił miejsca w hali garażowej, wraz z platformami samochodowymi. Ofertę sprzedaży inwestycji uzupełnią lokale handlowo usługowe w parterze. W Kamienicy Słowackiego zostały zaprojektowane zróżnicowane metraże mieszkań od 27 do 67 m2. Inwestycja zostanie oddana do użytkowania w III kwartale 2025.

Nowa Enklawa

Inwestycja w Dobczycach, skierowana do ludzi, którzy kochają sport, aktywne życie, nowoczesną architekturę oraz bliskość lasu. Nowa inwestycja od Jania Construction trafi do sprzedaży w 2024 roku.

Brynów na Nowo

Inwestycja zlokalizowana w centralnej części Katowickiego Brynowa. Bliskość terenów zielonych, szkół, oraz doskonale skomunikowana.

Essa Zarabie

Najbardziej nowoczesne osiedle mieszkaniowe na południu Polski, wraz z parkiem, kortem tenisowym, siłownią, placami zabaw, jeziorem, tężnią solankową, licznymi alejkami zostanie zrealizowane na Myślenickim Zarabiu. Wraz z inwestycją deweloper pragnie poprawić całościowy układ komunikacyjny.

Planowane rozpoczęcie sprzedaży i inwestycji to rok 2025.


Sobieskiego Residence

Adres którego mieszkańcom miasta Myślenic nie trzeba przedstawiać. Inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum miasta w bliskiej odległości od Myślenickiego rynku. Wraz z inwestycją zostanie całkowicie odrestaurowany stary zabytkowy budynek zwany inaczej „Villa Państwa Krzyszkowskich”.