Aktualności

24 lipca 2024
DOBCZYCE ZAGOSPODAROWANIE
Szanowni Państwo! ;-) Prosimy o zapoznanie się z Planem Zagospodarowania terenu dla inwestycji Mostowa Park, zlokalizowanej w Dobczycach. Nowoczesne osiedle mieszkalne wraz z przedszkolem sportowo językowym Fair Play, sklepem osiedlowym Żabka, piekarnią Złoty Kłos, fryzjer wraz z zapleczem kosmetycznym oraz osiedlowym klubem malucha znajdującym się w jednym z budynków na parterze. Przy inwestycji nie zabraknie części wspólnych, placów zabaw oraz plenerowej siłowni. 
Już w 2025 roku inwestycja trafi do sprzedaży, a jej pierwsze efekty poznamy rok później. 


Udanego dnia
życzy zespół J
ania Construction 
22 lipca 2024
PRASOŁKI 2.0 - CO NOWEGO?
Prasolki 2.0 Aktualnie trwają ostanie prace przed oddaniem budynków do użytkowania. Osiedle przygotowywane jest dla nowych właścicieli, którzy nie długo odbiorą klucze do swoich mieszkań. Zagospodarowanie terenu czyli tarasy, chodniki, ogródki, tereny wspólne itp. wszystko dopinamy na ostatni guzik. Mieszkania na tym etapie sprzedały się w bardzo szybko tempie co świadczy o dużym zainteresowaniu osiedlem oraz zaufaniu do naszej pracy.


Cieszymy się, że jesteście z nami.


Pozdrawiamy
Jania Construction
18 lipca 2024
LEŚNE MIASTECZKO 2.0
Trwają prace na osiedlu Leśne Miasteczko 2.0. Powstające budynki to jeden z dwóch etapów tej inwestycji. W otoczeniu lasu w pod Myślenickich Osieczanach powstanie 130 mieszkań.Część znalazła już swoich nabywców.
Jak przy każdej budowie Deweloper nie zapomniał o infrastrukturze towarzyszącej. Zobowiązał się do poprawy układu komunikacyjnego, budowy chodników oraz oświetlenia. Wszystko dla poprawy jakości życia nowych mieszkańców.


Pełna oferta dostępnych mieszkań znajduje się w biurze sprzedaży @ihome.nieruchomosci
Zapraszamy
Jania Construction


17 lipca 2024
ŻEROMSKIEGO RESIDENCE
Żeromskiego Residence to kolejna nasza perełka wśród inwestycji. Prace budowlane trwają zgodnie z harmonogramem. Aktualnie opuszczamy piwnice i pniemy się do góry. 30 % mieszkań znalazło już swoich nabywców, a telefonów wciąż przybywa. Na prezentacji zobaczą Państwo układy mieszkań, ich funkcjonalność oraz położenie.
Doskonała lokalizacja przyciąga nie tylko mieszkańców Myślenic, ale również okolicznych miejscowości. Znajdujemy się niecałe 30 km od Krakowa z dogodnym wjazdem na trasę Myślenice - Kraków oraz Myślenice - Zakopane.


Przypominamy również, że z budową inwestycji w całości zostanie przebudowana wewnętrzna droga dojazdowa wraz z budową chodnika. Przy każdej budowie dbamy o całokształt zagospodarowania w celu usprawnienia codziennego funkcjonowania.
Zespół
Jania Construction


15 lipca 2024
ZAGOSPODAROWANIE TERENU LEŚNE MIASTECZKO
W dzisiejszym poście przedstawiamy Wam zagospodarowanie terenu na inwestycji Leśne Miasteczko w Osieczanach. Naszym priorytetem jest wykorzystanie przestrzeni w sposób optymalny, aby zachować tereny zielone oraz wygospodarować miejsce rekreacji dla przyszłych mieszkańców. W jednym z etapów zaplanowane zostało plac zabaw, siłownie plenerową, boisko do gry i zabawy. Wszystko do dyspozycji nowych właścicieli. Dbamy o każdy szczegół, aby całość osiedla była funkcjonalna i komfortowa w użytkowaniu.


W celu umówienia się na prezentację prosimy o kontakt z biurem sprzedaży Ihome nieruchomości.


Pozdrawiamy
Zespół
Jania Construction
12 lipca 2024
AKTUALNOŚCI Z MYŚLENIC
W piatek witamy Was postępami na budowie w Myślenicach na ul. Słowackiego. Prężnie działamy, aby zakończyć kolejny etap prac budowlanych .
Jest to kolejna inwestycja Jania Construction w rodzinnym mieście, która cieszy się zainteresowaniem mieszkańców.
Kameralność , a zarazem położenie w centrum w pobliżu całej infrastruktury handlowo-usługowej spełnią oczekiwania, o których tak często nam wspominaliście.


Życzymy miłego weekendu
Zespół
Jania Construction
15 maja 2024
ZAGOSPODAROWANIE
Kolejne etapy na inwestycji Leśne Miasteczko za nami.
Obecnie trwają prace związane z zagospodarowaniem terenu. Tereny zielone oraz infrastruktura rekreacyjna to dla nas ważny element osiedla.
Widok z okien mieszkań nowych właścicieli zadowoli niejednego zwolennika natury.
Zapraszamy na spotkanie z naszym biurem sprzedaży @ihome.nieruchomosci
Zespół
Jania Construction


8 maja 2024
NOWA INWESTYCJA
Nowość na Myślenickim Rynku 
Rozpoczynamy kolejną naszą inwestycję. Kamienica Słowackiego – nowoczesny pięciokondygnacyjny budynek mieszkalny wielorodzinny w ścisłym centrum Myślenic zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Matejki. Budynek zlokalizowany zaledwie 200 metrów od Myślenickiego Rynku. Do dyspozycji mieszkańców deweloper zapewnił miejsca w hali garażowej, wraz z dodatkowymi platformami samochodowymi. Ofertę sprzedaży inwestycji uzupełnią lokale handlowo usługowe w parterze. W Kamienicy Słowackiego zostały zaprojektowane zróżnicowane metraże mieszkań od 27 do 74 m2. Inwestycja zostanie oddana do użytkowania w III kwartale 2025.
Sprzedaż inwestycji rozpocznie się z początkiem sierpnia, lecz już dziś możecie zgłaszać zainteresowanie ofertą w biurze Ihome Nieruchomości 
3…2…1… Start
Zapraszamy
Jania Construction


20 kwietnia 2024
PRASOŁKI 2.0
Prasołki 2.0 to kontynuacja inwestycji, której wcześniejszy etap został już zrealizowany, a nabywcy już zamieszkują swoje mieszkania.
Drugi etap prowadzony jest zgodnie planem. Wszystkie prace wykonywane według harmonogramu. Inwestorzy mogą spokojnie czekać na odbiór w wyznaczonych terminach.
Zespół
Jania Construction


18 kwietnia 2024
ROZWÓJ MYŚLENIC
Kolejne tereny mieszkalne wielorodzinne w rękach dewelopera Jania Construction.
Rozwój miasta Myślenic to nasz priorytet na lata 2023-2027, gdzie aktualny bank ziemi pozwoli deweloperowi Jania Construction na wybudowanie i oddanie do użytkowania blisko 500 nowych mieszkań.
Przy inwestycjach nie zabraknie infrastruktury towarzyszącej takiej jak: place zabaw, korty tenisowe, boisk wielofunkcyjnych oraz miejsca spotkań i integracji mieszkańców. Wraz z budową kolejnych inwestycji deweloper będzie przebudowywał układy drogowe, chodniki oraz oświetlenia.
Obecnie w sprzedaży i budowie na terenie Myślenic oraz gminy Myślenice deweloper posiada 169 mieszkań.
Za wszystkie projekty odpowiada biuro architektoniczne @b7architekci wchodzące w skład grupy Jania Construction.
Pełna oferta sprzedażowa znajduje się w naszym biurze sprzedaży @ihome.nieruchomosci
Zapraszamy
Jania Construction


15 kwietnia 2024
LEŚNE MIASTECZKO ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM !
Piątek przywitał nas pięknym słońcem nad inwestycją Leśne Miasteczko w Osieczanach 
Informujemy, że prace budowlane przebiegają zgodnie z harmonogramem. Budowa z każdym dniem pnie się w górę, a wszystkie terminy są zgodnie zachowane.
Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszą inwestycją.
Zainteresowanych zapraszamy do rezerwacji mieszkań i kontaktu z biurem sprzedaży @ihome.nieruchomosci
Zespół
Jania Construction


Strona:
1
2